OGŁOSZENIA: XXIX Niedziela Zwykła (21 października 2012r.)

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy tydzień misyjny w Kościele. Będziemy obchodzić go pod hasłem „Głosić wiarę z radością”.  Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na dzieła misyjne kościoła. Módlmy się, za wszystkich misjonarzy i misjonarki, aby mogli z mocą i radością głosić Ewangelię Chrystusa po całym świecie.

2. Nabożeństwo Różańcowe dziś o godz. 18:00, a w dni powszednie o godz. 17:40. Dzieci zapraszamy na Różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 16:30 do sali św. Faustyny.

3. Jutro w liturgii obchodzić będziemy wspomnienie błogosławionego Jana Pawła II.

4. Na wypominki jednorazowe, listopadowe i roczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

5. Informujemy, że została przygotowana nowa księga intencji mszalnych na pierwsze półrocze 2013 roku – intencje można zamawiać w kancelarii lub zakrystii.

6. Rozpoczęliśmy nowe przygotowanie do sakramentu Bierzmowania dla młodzieży klas I licealnych oraz dla starszej młodzieży, która jeszcze nie przyjęła Bierzmowania. Młodzież ma do wyboru spotkanie w poniedziałek lub wtorek o godz. 18:00. Zapraszamy.

7. W roku wiary zachęcamy do poznawania Katechizmu Kościoła Katolickiego.

8. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia.