Msza św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie

W naszej parafii co miesiąc (z wyłączeniem wakacji) odbywają się Msze św. połączone z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.

Msze św. odprawia i modlitwy prowadzi egzorcysta ks. Jacek Fijałkowski wraz z zespołem ewangelizacyjno-uwielbieniowym „Wybieram Niebo”, przy wsparciu parafialnej Szkoły Nowej Ewangelizacji bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

Termin:
Każda trzecia sobota miesiąca (poza lipcem i sierpniem), godz. 19.00.
Orientacyjny czas nabożeństwa – 150 min (dwie i pół godziny) – w tym około 60 minut Msza św.

Zachęcamy, by na Msze św. przynieść i wrzucić do specjalnego koszyczka wypisane na kartkach intencje modlitwy, które wprawdzie bez publicznego wyczytywania, polecane są Bogu w modlitwach.

Najbliższe terminy Mszy św.:  21 stycznia, 18 lutego oraz 18 marca 2017 roku. W kwietniu Msza św. odbędzie się wyjątkowo w drugą sobotę, z racji na przypadające tydzień później Święte Triduum Paschalne. Zatem w kwietniu data Mszy św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie, to 8.04.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: msza.bartymeusz.pl.

Galerie parafialne