Chrystus ZMARTWYCHWSTAŁ Alleluja!!

WIELKANOC     16 – 17 IV 2017 r.  

  1. Chrystus ZMARTWYCHWSTAŁ Alleluja!!
  2. Świętujemy Paschę Chrystusa, natomiast cały ten tydzień stanowi w Liturgii oktawę Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
  3. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary, które przeznaczamy na potrzeby KUL.
  4. Nasz parafianin Bartłomiej Michalski, alumn V roku Seminarium Duchownego w Warszawie otrzyma 6 maja święcenia diakonatu. Polecamy Go modlitwom całej parafii, aby dobrze przygotował się do święceń diakonatu.
  5. Caritas organizuje spotkanie świąteczne dla chorych i samotnych w środę o godz. 12:00 w sali św. Faustyny.
  6. W czwartek 20.04 odbędzie się spotkanie Duszpasterstwa TALENT. Zapraszamy przedsiębiorców i pracodawców oraz wszystkich chętnych. Spotkanie rozpoczyna się Mszą Św. o godz. 19.00, po której przejdziemy do sali Akcji Katolickiej.
  7. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Miłosierdzia. Msze Święte będą sprawowane wg niedzielnego porządku. Zapraszamy o g 15:00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz na dodatkową Mszę Świętą o godz. 15:15.   Zapraszamy do udziału wszystkich, także osoby starsze i chore, a krewnych i sąsiadów prosimy, aby pomogli tym osobom przybyć do Kościoła.
  8. Składamy najlepsze życzenia świąteczne wszystkim Parafianom i Gościom – niech Chrystus Zmartwychwstały będzie dla nas źródłem nadziei i pokoju.


Galerie parafialne