OGŁOSZENIA: V Niedziela Wielkiego Postu (6 kwietnia 2014r.)

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:

GORZKIE ŻALE – niedziela godz. 18:00

DROGA KRZYŻOWA – piątek:   dzieci godz. 16:30, dorośli godz. 17:40, młodzież i studenci godz. 20:00. Droga Krzyżowa w najbliższy piątek o godz. 20:00 będzie odprawiona ulicami naszej parafii – rozpocznie się o godz. 20:00 przed gmachem Geologii /róg ulic Banacha oraz Żwirki i Wigury/, a zakończy w kościele.

2. Zespół Charytatywny zbiera dziś do puszek ofiary przeznaczone na zorganizowanie śniadania wielkanocnego dla najuboższych w naszej parafii oraz na paczki dla chorych i samotnych.   Jednocześnie informujemy, że w kruchcie kościoła zostanie ustawiony kosz, do którego będzie można składać dary żywnościowe na paczki świąteczne w tym tygodniu od wtorku w godz. 8:00-10:00 i 16:30-19:30. Bóg zapłać za każdy dar i ofiarę.

3. Jutro Wypominki od godz. 18:00 i Msza Św. o 19:00 za naszych zmarłych.

4. Młodzież z Zespołu Szkół przy Szczęśliwickiej jutro rozpocznie  rekolekcje. Bardzo serdecznie prosimy o modlitwę w intencji młodzieży i całej szkoły.

5. Spotkanie rodziców klas II komunijnych ze wszystkich szkół odbędzie się jutro o godz. 19:00 w sali św. Faustyny.

6. Młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii, zapraszamy na spotkanie dekanalne z księdzem Biskupem w tę sobotę, 12 kwietnia do parafii św. Franciszka na Okęciu. Wyjazd o godz. 10:00 sprzed naszego kościoła. Młodzieży zostanie przekazana Kanonizacyjna Iskra Miłosierdzia, którą wszystkim parafianom będziemy przekazywać w sobotę 26 kwietnia podczas wieczornego czuwania.

7. Zachęcamy do włączenia się w zespół przygotowujący śpiewy na Triduum Paschalne.  Pierwsza próba scholi do Triduum Paschalnego odbędzie się w najbliższą sobotę  o godz.19.00 w sali katechetycznej. Bardzo serdecznie zapraszamy.

8. Za tydzień Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień.  Poświęcenia palm dokonamy na rozpoczęcie każdej Mszy Świętej.

9.Nasz parafianin, Franciszek URMAŃSKI – alumn V roku Seminarium Duchownego w Warszawie – otrzyma 10 maja br. święcenia diakonatu. Dziękując Bogu za dar powołania, módlmy się o potrzebne łaski dla Franciszka.

10. Wszystkim życzymy dobrego czasu.